Складання та експертиза договорів

З достатньою регулярністю в житті ми потребуємо укладення певного договору. Це може бути договір дарування, купівлі-продажу, оренди, поставки, кредитний договір та ін. Також сьогодні у потенційних інвесторів, наприклад, часто виникає необхідність у підготовці і підписанні договорів купівлі-продажу корпоративних прав, які часто супроводжують придбання, реорганізацію і зміну відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Необхідно зазначити, що розробка (складання) якісного договору – завдання не просте, воно вимагає величезної уваги і чітких знань всіх нюансів чинного законодавства, вміння прогнозувати і запобігати негативним наслідкам укладення та виконання угоди.

Договір повинен надійно захищати Ваші інтереси, що можливо лише в разі, якщо над його підготовкою працювали професіонали, які не тільки досконало знають чинне законодавство України, а й вміють продумувати до дрібниць кожну деталь умов договору.

Юридична компанія “Київрегцентр” надає якісні послуги зі складання, аналізу, а також експертизи договорів будь-якої складності. При роботі з договорами фахівці нашої компанії обов’язково враховують і усувають будь-які можливі ризики, детально досліджують всі необхідні умови договору, пропонують реальні варіанти вирішення спірних умов угоди.

Юридична робота з договорами дійсно допомагає захистити себе на майбутнє. Набагато краще заздалегідь, ще на етапі укладання договору, запобігти можливим негативним наслідкам, аніж пізніше боротися з ними!

Найбільш ефективно проводити аналіз договорів ще на тому етапі, коли договір тільки складається, але у випадку потреби, юристи ЮК “Київрегцентр” можуть підключитися до вирішення питань за договорами на будь-якому етапі. Робота наших юристів буде націлена на виключення будь-яких можливих порушень Ваших прав, а також неприємностей, які в майбутньому можуть навіть теоретично виникнути у Вас за договорами.

Три причини обрати нас:

  • Комплексний підхід до розробки договору.
  • Ми залучаємо експертів з відповідної галузі.
  • Для нас договір – не просто документ для зберігання у папці, а дієвий інструмент бізнесу, спрямований на чітке визначення обов’язків його сторін, строків виконання зобов’язань та відповідальності за порушення його умов.

Потрібна юридична допомога?

Ми знаємо як законно, правильно, як оптимально, як результативно!

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом

Розробка, складання та експертиза договорів

Звертайтеся за контактами

(096) 771-41-65
(066) 441-42-12
‎(093) 715-01-66
‎(044) 333-74-89