Чому ми?

Ми – компанія практикуючих юристів, які мають більш ніж 20-річний успішний досвід вирішення спірних і досить складних юридичних питань, в тому числі досудового врегулювання та судового вирішення спору. Наявність у нашому колективі професійних юристів (адвокатів), є запорукою успішного вирішення спору будь-якої складності.

Попри задекларовану нами спеціалізацію з оформлення дозволів на будівництво (реконструкцію, перепланування), вирішення земельних питань, оформлення спадщини тощо, ми можемо забезпечити своїм Клієнтам, надання більш широкого спектру юридичних послуг (захист або представництво у кримінальному провадженні, будь-які судові спори, зокрема корпоративні спори, стягнення заборгованості та інше) силами нашого партнера – Адвокатського бюро «Юридичний центр Р. Сааді».

В даний час на ринку юридичних послуг, зокрема послуг з юридичного супроводження будівництва, перепланування і реконструкції будівель та споруд, спостерігається системне шахрайство, зі створенням підприємств (фірм, компаній), як правило з іноземними гучними назвами, які не соромляться брати з людей значні кошти і через три-чотири місяці змінювати офіси, відкриваючи нові фірми. Київ дійсно велике місто, і в ньому важко, як втратити довіру Клієнта, так і її завоювати. На цьому принципі побудовані всі схеми шахрайств у сфері надання послуг. Працювати роками на репутацію у великому місті дуже складно, і багатьом простіше просто ошукувати споживачів. Тим більше в такий час, непевний, безвідповідальний.

Юридична компанія «Київрегцентр» – це юридична компанія, яка працює виключно на результат і на совість. Ми виправдовуємо довіру і отримані кошти.

Ми знаємо як законно, оптимально та результативно вирішити Ваше питання!

Ми не лише беремося за найскладніші справи, а й вирішуємо їх.

Ми орієнтовані на вимоги Клієнта.

Ми гарантуємо нашим Клієнтам повну конфіденційність, а саме, що їх персональна інформація не підлягає розкриттю або передачі третім особи, а буде використана лише в рамках індивідуального співробітництва і зв’язку.

Потрібна юридична допомога?

МИ ЗНАЄМО ЯК ЗАКОННО, ОПТИМАЛЬНО ТА РЕЗУЛЬТАТИВНО ВИРІШИТИ ВАШЕ ПИТАННЯ !

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

03143, Україна, м.Київ, вул.Академіка Заболотного, буд. 154-Д, 4-й поверх