Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Термінова ліквідація компаній /експрес-ліквідація/

працюємо по місту Києву та Київській області

(також здійснюємо послугу за такими регіонами: Одеська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Кіровоградська області)

Стандарт - 3000 грн.

 • Термін 48 годин
 • Консультація: З'ясування можливості продажу; Перевірка на наявність обмежень; Перевірка на наявність судових справ
 • Підготовка документів від компанії
 • Організація зустрічі у нотаріуса
 • Пошук покупців
 • Зміна директора
 • Зміна засновників
 • Зміна контактних даних
 • Зміна юридичної адреси
 • Подача документів реєстратору
 • Отримання витягу з ЄДР
 • Зміна видів діяльності
 • Зміна назви

* Увага!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

* Послуги нотаріуса оплачуються додатково – від 2500 до 3500 грн. / В залежності від організаційно-правової форми та кількості засновників / Мінімальна вартість вказана за умови 1 власника Компанії, яким є фізична або юридична особа – резидент України.

* Вартість вказана по м.Києву та Київській області, в регіонах послуга оплачується додатково – від 1000 до 1500 грн. / В залежності від організаційно-правової форми.

* Вартість вказана за умови відсутності наявного податкового чи іншого боргу на суму від 10 000 грн. / З боргами – ціна послуги вдвічі більше /

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

* ВАЖЛИВО! Акцентуємо Вашу увагу:

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ми не надаємо послуг по номінальному сервісу та не сприяємо фіктивному підприємництву, ми виступаємо посередниками між замовниками, покупцями та продавцем при оформленні угоди, і не можемо знати або нести відповідальність за законність намірів сторін.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

На сьогоднішній день оптимальним способом “ліквідації” ТОВ та ПП є «експрес-ліквідація» (зміна засновника та директора), фактично це повний продаж вашої компанії та передача всіх документів і проблем новому власникові та директорові, це повністю легальна процедура без яких-небудь кримінальних або корупційних “схем”. Ні ви, ні ми, у жодному разі не порушуємо закон – ми шукаємо вам покупця, ви продаєте компанію. та інших наслідків.

Термінова - ліквідація компаній

Звертайтеся за контактами

(096) 771-41-65
(066) 441-42-12
‎(093) 955-68-87
‎(044) 333-74-89

Ліквідація шляхом зміни власників, на сьогоднішній день найшвидший, повністю легальний спосіб позбутися проблемної компанії на території всієї України.

За підсумками перереєстрації ви отримуєте виписку з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій у якому зазначені зміни з уже новими засновниками (учасниками) та директором.

Від вас потрібна мінімальна участь, фактично 1 раз – необхідна ваша присутність у нотаріуса під час підписання документів про передачу корпоративних прав.

Процедура співробітництва та етапи експрес- ліквідації:

1 День – Ви передаєте нам, по електронній пошті, необхідні документи для підготовки змін. У цей же день (по можливості) зустрічаємося в нотаріуса для підписання документів про передачу корпоративних прав, якими є договір про відчуження та акт прийому-передачі до договору і передачу корпоративних прав.

2 День – Ми проводимо державну реєстрацію змін у реєстратора, а саме – зміна засновників, зміна директора, телефону, якщо є необхідність і юридичної адреси. Одержуємо Витяг з ЄДР,  який є підтвердженням того, що ви вже не є засновником і директором. На цьому етапі робота з вами закінчується, і ви передаєте решту суми грошей.

Також зверніть увагу на те, що люди та компанії, за допомогою яких відбувається термінова ліквідація фірм, і на яких переоформлюються компанії – реальні.

Експрес – ліквідація полягає в рятуванні від не потрібного вам або проблемної компанії шляхом продажу корпоративних прав, зміни засновників і керівника компанії.

Експрес - ліквідація має ряд позитивних моментів:

 • Це досить недорогий вид ліквідації (хоча б у порівнянні із процедурою банкрутства)
 • Проводиться в невеликий термін
 • Ускладнює, а часто й унеможливлює притягнення керівника та бухгалтера до відповідальності за діяльність компанії
 • Виключає необхідність проведення перевірок компаній з боку податкової інспекції та усіх фондів
 • Експрес-ліквідація є абсолютно легальною процедурою, що відповідає вимогам законодавства

Крім того, даний вид ліквідації не припускає складностей з оформленням необхідних документів, тому що, по суті, буде проводитися зміна відомостей про юридичну особу (зміна засновників, заміна директора та бухгалтера, завірення установчих документів у новій редакції).

Юридична компанія “Київрегцентр” гарантує вам повний супровід процедури експрес – ліквідації, у тому числі наші фахівці підготують усі необхідні документи, вивчать особливості господарської діяльності вашої компанії та оцінять можливі наслідки, а також ризики такої процедури.

Потрібна юридична допомога?

МИ ЗНАЄМО ЯК ЗАКОННО, ОПТИМАЛЬНО ТА РЕЗУЛЬТАТИВНО ВИРІШИТИ ВАШЕ ПИТАННЯ !

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.